Polish English German Russian
Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie
  • Strona:
  • 1
  • 2

TEMAT: Ustka

Ustka 1 rok 2 tygodni temu #10337

• Krecik56
  • Krecik56 Avatar
  • Świeżak
  • Oklaski: 0
Siemka, w tym roku padło że wracamy po 10 latach do Ustki. I tu pytanie działo się coś ostatnio w okolicy Ustki? Ponieważ nie tylko surfem człowiek żyje to czy w porcie coś ciekawego udaje się złapać. Jakie łowisko do surfa byście polecili oprócz oklepanego Orzechowa(mam za daleko pieszo a samochód też będzie miał urlop), gdzie zasadzić się w porcie z gruntówką lub spławikiem? Czy ten cypel na który przesuwa się kładka gdy coś przepływa kanałem można wejść? Nie gonią stamtąd? Tam właśnie te 10 lat temu wchodziło się i brały piękne płocie i okonie na garnele na spławik jak i gruntówkę. Z wędkarstwem plażowym mam już od kilku lat doświadczenie, czasem tylko urlopowe a czasem częściej. Z Ustki mam właśnie największe ryby z Bałtyku. Dwa węgorze po 1,5 kg w tym jeden złapany na zestaw śledziowy, przy czym dwa haki miał w pysku a na pozostałe nadział się podczas walki. W Ustce także miałem prawdopodobnie branie łososia bo zerwał mi cały zestaw na surfa. Miejscowi mówili że po charakterystycznym odjeździe i walce poznali że był to duży łosoś.
Będę wdzięczy za info. Pozdro
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Ustka 1 rok 2 tygodni temu #10339

• mariusz_ust
  • mariusz_ust Avatar
  • Młodszy forowicz
  • Otrzymane podziękowania 6
  • Oklaski: 1
Kolego ja lowie w Ustce praktycznie wszędzie. Perła - ostatnie zejście na wschodniej stronie, plaża zachodnia, i plaza za tzw. 3 molo.

Ustka 1 rok 2 tygodni temu #10340

• adrian_ustka
  • adrian_ustka Avatar
  • Świeżak
  • Otrzymane podziękowania 2
Z kamieni na 1 molo można spróbować za płocią. Niestety ten cypel gdzie jest kładka jest wyłączony i nie ma na niego się wstępu. Na grunt chyba najlepiej w okolicy aukcji rybnych się ustawić. A co do surfu tak jak kolega niżej napisał. Połamania

Ustka 1 rok 2 tygodni temu #10341

• Krecik56
  • Krecik56 Avatar
  • Świeżak
Dzięki za info. Zapomniałem napisać że mam kwaterę po zachodniej stronie Ustki i z tamtej strony będę urzędował. A możecie napisać więcej szczegółów o plaży za 3- molo? Na zdjęciach satelitarnych widać poprzerywane 2 rewy. Łowicie tam bo podobnież to bankowe miejsca? A samo 3 molo?

Ustka 1 rok 2 tygodni temu #10342

• pachulski23
  • pachulski23 Avatar
  • Ekspert
  • Otrzymane podziękowania 9
  • Oklaski: 2
Za trzecim molo tak około 200-300m ale musisz patrzeć na układ rew
Tymi zdjęciami satelitarnymi się nie kieruj bo to się zmienia po każdym sztormie
Patrz jak się fale załamują a w słoneczny dzień możesz zobaczyć przy użyciu okularów polaryzacyjnych
Pozdrawiam
Za tę wiadomość podziękował(a): Krecik56

Ustka 1 rok 2 tygodni temu #10343

• pachulski23
  • pachulski23 Avatar
  • Ekspert
  • Otrzymane podziękowania 9
  • Oklaski: 2
Co do mola po zachodniej stronie spróbuj tutaj
Molo.jpg

molo2020niewiadw20domki20przy20play20w20ustce20.jpg
Za tę wiadomość podziękował(a): Krecik56
  • Strona:
  • 1
  • 2
Time to create page: 0.344 seconds
{nomultithumb}

wspolpraca

{nomultithumb}

propozycje

{nomultithumb}

reklama

{nomultithumb}

kontakt

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (tzw. ciasteczka) i inne technologie m.in. w celach statystycznych. Korzystając z tej strony bez zmiany ustawien przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia. Aby dowiedziec sie więcej, w tym jak zarzadzac plikami cookies - kliknij.

Akceptujesz pliki cookies na tej stronie.

EU Cookie Directive Module Information