Polish English German Russian
Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie

TEMAT: Witam i proszę o drobną radę dla początkującego

Witam i proszę o drobną radę dla początkującego 4 lata 9 miesiąc temu #3322

• kriss2014
  • kriss2014 Avatar
  • Świeżak
  • Oklaski: 0
Witam kolegów

Napiszę krótko zaczynam dopiero przygodę z łowieniem z plaży... na początek zainwestowałem w sprzęt z niższej półki... na początek oczywiście 1 wędka i rurka pcv... znudziło mi się czajenie nad jeziorem na leszcze i inne wynalazki pokroju patelniaków...

Byłem 3 razy i bez rezultatu... na plaży zero stałych bywalców jednego początkującego zauważyłem w Międzywodziu co prawda łowił na dwie wędki ale ok 3m i jak podszedłem pogadać to czekałem z 20 minut zanim wyjdzie z wody bo coś tam rozplątywał to sobie darowałem...

Jednak do rzeczy:
liczę na jakieś zgranie żebym mógł podjechać i zobaczyć co i jak może błędnie rzucam i za blisko ... może nie tak robię zestaw... nie wszystko zlukam na youtube :D nad morze mam ok 70 km zasięg plaż na które mogę podjechać : od Niechorza po kołobrzeg (tu akurat będę w sobotę)

DO MODERATORA: jeśli umieściłem temat w złym miejscu proszę o przeniesienie nie usuwanie :D
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Witam i proszę o drobną radę dla początkującego 4 lata 9 miesiąc temu #3324

• Kropek
  • Kropek Avatar
  • Administrator
  • Otrzymane podziękowania 182
  • Oklaski: 30
Czołem, pod linkiem znajdziesz temat dotyczący zestawów itd. na forum na pewno znajdziesz jakieś informacje co do wędek, żyłek , stojaków itd
Niestety Kołobrzeg i Niechorze to troche daleko jak dla mnie, ponieważ najczęściej łowię w okolicach Karwia - Władysławowo. Jak chcesz się spotkać z wędkarzami, którzy chętnie doradzą i podzielą sie swoją wiedzą to zapraszam na zawody Piaskowy Dorsz 2014 - zerknij tutaj Szybka męska decyzja, dzwoń do organizatora Leszka i widzimy się 11 października.
pozdrawiam
Za tę wiadomość podziękował(a): kriss2014

Witam i proszę o drobną radę dla początkującego 4 lata 9 miesiąc temu #3333

• slavko
  • slavko Avatar
  • Świeżak
  • Otrzymane podziękowania 2
  • Oklaski: 1
Jeśli wszystko się uda, będę 3-5.10 w Dziwnowie, zawsze możemy wymienić się doświadczeniami. Ekspertem nie jestem, ale jak to mówią: Co dwie głowy to nie jedna :P .
Jak będę pewny wyjazdu dam znać na PW. Tylko jeszcze żeby Neptun był łaskawy ... :P .

Witam i proszę o drobną radę dla początkującego 4 lata 9 miesiąc temu #3420

• slavko
  • slavko Avatar
  • Świeżak
  • Otrzymane podziękowania 2
  • Oklaski: 1
kriss2014, będziemy - poszło na PW.
Pozdrawiam :).
Time to create page: 0.159 seconds
{nomultithumb}

wspolpraca

{nomultithumb}

propozycje

{nomultithumb}

reklama

{nomultithumb}

kontakt

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (tzw. ciasteczka) i inne technologie m.in. w celach statystycznych. Korzystając z tej strony bez zmiany ustawien przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia. Aby dowiedziec sie więcej, w tym jak zarzadzac plikami cookies - kliknij.

Akceptujesz pliki cookies na tej stronie.

EU Cookie Directive Module Information