Polish English German Russian
Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie

TEMAT: Rejon Swinoujscie... Prosba o opinie i rady...

Rejon Swinoujscie... Prosba o opinie i rady... 6 lata 1 tydzień temu #3759

• dolarek88
  • dolarek88 Avatar
  • Świeżak
  • Otrzymane podziękowania 1
  • Oklaski: 0
Witam, temat bezposrednio mnie nie dotyczy gdyz sam jestem z Leborka i jezdze nad morze blizej miejsca zamieszkania. Pisze wiec nie w swoim imieniu :)
Interesuje mnie rejon Świnoujscia, Miedzyzdroi, Miedzywodzia, Dziwnowa. Czy jest ktos kto tam lowi? ktos kto moglby dac jakies rady? Polecic jakies okolice? Ktos byl, lowil, zlapal? Oczywiscie chodzi o surfcasting :) nie lowienie w kanalach. :evil: W ogole idzie cos zlapac na surfa?
Ostatnio zmieniany: 6 lata 1 tydzień temu przez dolarek88.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Rejon Swinoujscie... Prosba o opinie i rady... 6 lata 1 tydzień temu #3765

• Miro
  • Miro Avatar
  • Młodszy forowicz
  • Otrzymane podziękowania 8
  • Oklaski: 2
Tu masz link do forum z naszego rejonu to nowa strona którą założył kolega więc wpisów jest niewiele poprzednie forum musieliśmy zlikwidować z przyczyn technicznych. Popytaj Kolegów z tego rejonu surfcasting.cba.pl/index.php
Ostatnio zmieniany: 6 lata 1 tydzień temu przez Miro.

Rejon Swinoujscie... Prosba o opinie i rady... 6 lata 1 tydzień temu #3766

• Miro
  • Miro Avatar
  • Młodszy forowicz
  • Otrzymane podziękowania 8
Mogę polecić plażę w Dziwnowie a dokładnie pomiędzy Dziwnowem a Dziwnówkiem. Po linii brzegowej to zaledwie 2km pomiędzy tymi miejscowościami. Dziwnówek 100m za wieżowcami (to wysokie bloki apartamentowca) przy plaży latem tam łowimy.

Rejon Swinoujscie... Prosba o opinie i rady... 6 lata 1 tydzień temu #3768

• dolarek88
  • dolarek88 Avatar
  • Świeżak
Dziekuje za podpowiedz... umiescilem to pytanie takze tam... fakt jest taki ze troche tam "mniejszy ruch" ale moze cos uzyskam albo tu albo tam :) jeszcze raz dzieki!

Rejon Swinoujscie... Prosba o opinie i rady... 6 lata 1 tydzień temu #3772

• danielx74
  • danielx74 Avatar
  • Młodszy forowicz
  • Otrzymane podziękowania 3
  • Oklaski: 1
W lipcu zacząłem przygodę z surfcastingiem od połowów w Pobierowie. Załatwiając pozwolenie w Inspektoracie, cała rzesza wędkarzy w kolejce planowała połowy w kanale, a ja uparłem się na plażę. Udało mi się złowić płoć i dwie flądry. W ciągu dnia, między pierwszą, a drugą rewą widzieliśmy spore leszcze. Niestety moja wiedza była wtedy jeszcze zbyt mała i nie udało mi się wstrzelić w porę ich brań. Miejsca zmieniałem i konkretnego niestety nie mogę polecić. Myślę, że ryby jest sporo, tylko miejscowości nie są tak popularne pod kontem surfa jak Karwia, Ostrowo czy Władysławowo i nawet jeśli ktoś łowi i coś złowi to w "samotności" wraca do domu nie mając z kim podzielić się wrażeniami :), a może nie mając jedynie gdzie o tym napisać.
Nad morze mam daleko, ale dzięki kolegom z tego forum, którzy mają czas by zawsze skrobnąć parę słów i opisać swój kolejny wypad na ryby, możemy wszyscy śledzić okresy brań jak prognozę pogody, by w końcu spakować sprzęt do samochodu i wybrać się w kierunku morza. To forum żyje, zagląda tu wielu ciekawych ludzi i dlatego często tu zaglądam.
Pozdrowienia dla Wszystkich

Rejon Swinoujscie... Prosba o opinie i rady... 6 lata 1 tydzień temu #3798

• dolarek88
  • dolarek88 Avatar
  • Świeżak
Kolego Miro niestety to forum do ktorego mnie odeslales jest martwe... :sick: no i temat nadal aktualny glownie interesuje mnie samo Świnoujscie :) Pozdrawiam!

Rejon Swinoujscie... Prosba o opinie i rady... 5 lata 11 miesiąc temu #3842

• kondziu74
  • kondziu74 Avatar
  • Młodszy forowicz
  • Otrzymane podziękowania 5
dolarek88 napisał:
Kolego Miro niestety to forum do ktorego mnie odeslales jest martwe... :sick: no i temat nadal aktualny glownie interesuje mnie samo Świnoujscie :) Pozdrawiam!
\
[/quote
Kolego to forum wygląda na martwe ponieważ więcej jest czytających a nie piszących.Z okolic Świnoujścia jest mało nas "plażowiczów" jeżeli są to tylko łowiący jak jest ciepło, jak tylko się robi fajnie na plaży (jesienią) i rybki zaczynają skubać to większość chowa się w ciepłym domku lub idzie szarpać do portu bo tam jest "mięso".Takich zapaleńców jak nasza garstka z tego forum którzy wędkują do końca jest aż 5-8 osób.To są ludzie niemieszkający nad morzem w większości mają kawałek 50-100 km.Poznaj nas wnieś coś od siebie a potem krytykuj Pozdrawiam Konrad
P.S Proponowałem wspólne wędkowanie
surfcasting com.pl
Time to create page: 0.089 seconds
{nomultithumb}

wspolpraca

{nomultithumb}

propozycje

{nomultithumb}

reklama

{nomultithumb}

kontakt

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (tzw. ciasteczka) i inne technologie m.in. w celach statystycznych. Korzystając z tej strony bez zmiany ustawien przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia. Aby dowiedziec sie więcej, w tym jak zarzadzac plikami cookies - kliknij.

Akceptujesz pliki cookies na tej stronie.

EU Cookie Directive Module Information