Polish English German Russian
Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie

TEMAT: Zakaz dipowania ...

Zakaz dipowania ... 2 lata 11 miesiąc temu #8661

• Arturo
  • Arturo Avatar
  • Złoty forowicz
  • Otrzymane podziękowania 81
  • Oklaski: 14
Andreas, tak jak podoba mi się pomysł odkomercjalizowania imprez, tak już ze stwierdzeniem, że wszyscy, którzy uważają, że zapis o zakazie dipowania jest martwy powinni być zbanowani, jest dla mnie kompletnie absurdalny.

Pomysł, że osoby te albo ,,coś wiedzą, albo same dipują" zakrawa o bardzo dziwną logikę i i niemałą dozę nadinterpretacji.

To że powstała dyskusja powinno cieszyć, bo poruszamy tematy otwarcie, a nie zamiatamy ewentualne problemy pod dywan.

Rozumiem argumenty kolegów, które są przeciwnikami wprowadzenia dipowania, ale to nie znaczy że je popieram i się z nimi w pełni zgadzam. Inną sprawą jest to, iż szanuję zasady jakim się rządzi ligi KLS, w której powstaniu również uczestniczyłem jeszcze pod barwami SKW Belony.

Mam nadzieje, że w innym temacie dotyczącym ciężarków fluo włodarze Ligi wypowiedzą się szybko, bo dobrze byłoby wiedzieć na czym stoimy w tym zakresie.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
Za tę wiadomość podziękował(a): Kropek

Zakaz dipowania ... 2 lata 11 miesiąc temu #8673

• Andreas
  • Andreas Avatar
  • Platynowy forowicz
  • Otrzymane podziękowania 166
  • Oklaski: 22
Hola ,hola ...nikogo o nic nie oskarżam ...tyle ,że jeżeli w regulaminie stoi zakaz dipowania a ktoś twierdzi ,że to martwy przepis to musi mieć jakieś podstawy do takiego postawienia sprawy .Chyba ,że "filozofuje" ale wtedy dyskusja na tym problemem wydaje się być czysto akademicka.Z faktu ,że w tym roku wyniki na zawodach były mizerne nie należy brać jako argumentu bo po pierwsze cały ten rok był raczej gó....any ,a po drugie zastosowanie dipów ,atraktorów i olejków do opalania nic by w tej kwestii nie zmieniło... śmiało zaryzykują tezę że nawet maść na odciski nic by w tej kwestii nie zmieniła.
Podsumowując całe to zamieszanie ... na KLS obowiązuje zakaz dipowania i koniec kropka. Idąc waszym tokiem myślenia można np. wyprzedzać na przejściu dla pieszych pod warunkiem ,że nikt nie widzi.Jak ktoś ma ochotę zostać mistrzem "cukiernictwa" to droga wolna ale nie na KLS-ie.Tworzyliśmy regulamin aby szanse dać i wędkarzom, i rybom przy w miarę możliwości wyrównanych szansach...w swej naiwności ,jak widzę , mieliśmy nadzieję aby celem KLS-u było łowienie a nie łapanie.... B)
Stowarzyszenie Surfcastingu BAŁTYK
Ostatnio zmieniany: 2 lata 11 miesiąc temu przez Andreas.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
Za tę wiadomość podziękował(a): Kropek, rybakjacek, Arturo, piform, Leszek, szymi
Time to create page: 0.126 seconds
{nomultithumb}

wspolpraca

{nomultithumb}

propozycje

{nomultithumb}

reklama

{nomultithumb}

kontakt

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (tzw. ciasteczka) i inne technologie m.in. w celach statystycznych. Korzystając z tej strony bez zmiany ustawien przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia. Aby dowiedziec sie więcej, w tym jak zarzadzac plikami cookies - kliknij.

Akceptujesz pliki cookies na tej stronie.

EU Cookie Directive Module Information