Polish English German Russian
Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie
Witamy na forum Kunena!

Podziel się z nami i naszymi użytkownikami, kim jesteś, czym się interesujesz i dlaczego postanowiłeś do nas dołączyć.

Serdecznie zapraszamy wszystkich nowych członków naszej społeczności i mamy nadzieję że zagościsz u nas na dłużej!

TEMAT: Witam kolegów po kiju! - Plaża jeszcze w tym roku.

Witam kolegów po kiju! - Plaża jeszcze w tym roku. 1 rok 4 miesiąc temu #9462

• cetone
  • cetone Avatar
  • Świeżak
  • Otrzymane podziękowania 1
  • Oklaski: 0
Siemanko!
łwoie wszystko co się da, wszystkimi metodami i na wszystkich wodach od Górskich strumyków po morze - niestety do tej pory tylko z kutra ale ze dorsza coraz to mniej to i szukam innej alternatywy na połowy z słonej wody - tu pojawia sie temat belon i innych gatunków których złowić u siebie w Poznaniu nie mogę,na plaży łowić będę pierwszy raz w życiu jeszcze w tym roku - tutaj postaram się zebrać wiedzę co i jak założyć (na część zestawu wrzucaną do wody / z tym co na plaży powinienem sobie poradzić już sam z wiedzą zdobytą na innych metodach połowu rybek)

na forum sporwadziła mnie potrzeba zakupu stojaka do pionowego trzymania kijków w wodzie (planuje połowić w tym roku brzany z Warty....

miejsce mam, wedki mam - biore te co uzywam na karpie *(tak łwoie na komercjach, karpie amury, jesiotry i inne wynalazki wpuszczone z przetargów np z czech czy azji - sprawia mi to taka sama frajde jak tropienie po krzakach ze spinem w rece np sandaczy czy boleni)....

Postaram sie dowiedzieć od Was, co przyda sie do łoweinia w morzu ale brodząc bądź tez z brzegu - nie ukrywam ze pobawiłbym się w zestawy kilku haczykowe (bo ponoc dozwolone to za śledziem) z mola czy innych falochronów, ale też pobrodziłbym za czymś wiekszym jak trocie i temu podobne.

dobra nie zanudzam juz tutaj i lece poszukać kogoś kto coś mi doradzi ze stojakiem, a skoro doczytałeś do tego miejsca a nie jescze czerwiec 2017 sie nie skonczyl to jest szansa ze jeszcze szukam stojaka surfcastingowego - ale tekeigo gdzie da sie zalozyc sygnalizator - tak bede tez spac na rybach i nie dostrzege wyginajacego sie feedera.... bo bede mocno spac :D
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
Time to create page: 0.319 seconds

Newsletter

Warning: Creating default object from empty value in /home/kropek/ftp/surfcasting25/administrator/components/com_jnews/classes/class.module.php on line 1177
Zapisz się ....

Wiadomości prywatne

Nie jesteś zalogowany.

Dzisiaj:10
Miesiąc:2167
Od początku:351555

Statystyki

Odwiedza nas 94 gości oraz 0 użytkowników.

{nomultithumb}

wspolpraca

{nomultithumb}

propozycje

{nomultithumb}

reklama

{nomultithumb}

kontakt

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (tzw. ciasteczka) i inne technologie m.in. w celach statystycznych. Korzystając z tej strony bez zmiany ustawien przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia. Aby dowiedziec sie więcej, w tym jak zarzadzac plikami cookies - kliknij.

Akceptujesz pliki cookies na tej stronie.

EU Cookie Directive Module Information