Polish English German Russian
Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie
Witamy na forum Kunena!

Podziel się z nami i naszymi użytkownikami, kim jesteś, czym się interesujesz i dlaczego postanowiłeś do nas dołączyć.

Serdecznie zapraszamy wszystkich nowych członków naszej społeczności i mamy nadzieję że zagościsz u nas na dłużej!

TEMAT: Na blanku Pontos Ultra Caster

Na blanku Pontos Ultra Caster 1 rok 2 miesiąc temu #9587

• badpi
  • badpi Avatar
  • Złoty forowicz
  • Otrzymane podziękowania 66
  • Oklaski: 2
Kiedy zamawiałem te kije nie miałem pojęcia, że w przyszłości zwiążę się w jakiś sposób z Turkaną. Teraz nie będę miał zbyt wielu okazji nimi połowić, bo powoli zaopatruję się w sprzęt Turkany i łowienie Pontosem przestało być mi po drodze. Sprzęt na indywidualne zamówienie, raczej dla wyższych, 180+.

www.facebook.com/kuzniawedkarska/photos/...3911/?type=3&theater
Blank 4,25m, minimalistycznie wykończony (bez lakieru, mat), mocne przelotki fuji KWAG montowane na podomotkach, startowa: 50 mm, szczytowa Fuji PMNST SIC, 16 mm. Omotki i oploty połączeń: mocna nić grubość D. Uchwyt kołowrotka przesunięty nieco w górę. CW - przy standardowym uzbrojeniu ma do 270 g, ale ze względu na wagę przelotek stracił jakieś 20-30 g. Do łowienia w trudniejszych warunkach. Mnie osobiście dobrze ładuje się ciężarkami 180 g. Nie do OTG i Pendulum, jak chyba większość Pontosów. Rękojmia na blank i resztę materiałów do końca 2018 roku. Ponadto producent blanku daje dożywotnią gwarancję na blank. W przypadku uszkodzeń mechanicznych - możliwość wymiany uszkodzonego elementu ze spasowaniem do pozostałych. Jeden kij raz na plaży, drugi morza nie widział. Sprzedaję za cenę materiałów. Szczegóły na priv.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
Time to create page: 0.214 seconds

Newsletter

Warning: Creating default object from empty value in /home/kropek/ftp/surfcasting25/administrator/components/com_jnews/classes/class.module.php on line 1177
Zapisz się ....

Wiadomości prywatne

Nie jesteś zalogowany.

Dzisiaj:13
Miesiąc:2170
Od początku:351558

Statystyki

Odwiedza nas 51 gości oraz 0 użytkowników.

{nomultithumb}

wspolpraca

{nomultithumb}

propozycje

{nomultithumb}

reklama

{nomultithumb}

kontakt

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (tzw. ciasteczka) i inne technologie m.in. w celach statystycznych. Korzystając z tej strony bez zmiany ustawien przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia. Aby dowiedziec sie więcej, w tym jak zarzadzac plikami cookies - kliknij.

Akceptujesz pliki cookies na tej stronie.

EU Cookie Directive Module Information