Polish English German Russian
Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie
Witamy na forum Kunena!

Podziel się z nami i naszymi użytkownikami, kim jesteś, czym się interesujesz i dlaczego postanowiłeś do nas dołączyć.

Serdecznie zapraszamy wszystkich nowych członków naszej społeczności i mamy nadzieję że zagościsz u nas na dłużej!

TEMAT: Witam Wszystkich

Witam Wszystkich 4 tygodni 1 dzień temu #10501

• poul79
  • poul79 Avatar
  • Świeżak
  • Oklaski: 0
Witam Wszystkich bardzo serdecznie...Mam na imię Paweł...mieszkam w Kielcach,wędkuję od dzieciństwa...troszkę wyczynowo ale ,latka mijają i człowiek czuje pewien niedosyt...niby liznął wszystkiego po troszku ale,jednak nie tak do końca...Mój tata pochodzi z Gdańska więc ciągnie człowieka do morza...Od dawna chodziło mi po głowie powędkować z plaży ale,jakoś nie było okazji...do teraz....wybieram się do miejsowości Rowy i mam zamiar rozpocząć przygodę z surfcastingiem...sprzęt już kompletuję i mam nadzieję że wiedzę i porady uzyskam od Was koledzy i koleżanki...Jeśli mnie to zaszczepi pewnie będę gościł nad naszym Kochanym Bałtykiem kilka razy w roku...Pozdrawiam Wszystkich bardzo serdecznie.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Witam Wszystkich 2 tygodni 3 dni temu #10505

• danielx74
  • danielx74 Avatar
  • Świeżak
  • Otrzymane podziękowania 2
  • Oklaski: 1
Cześć. Jeszcze nie spotkałem osoby, która spróbowałaby surfcastingu i by jej się to nie spodobało (wciąga). Z tego co pamiętam to parę osób z okolic Kielc bywało/bywa na plaży, ale nie wszyscy zaglądają na forum. Dodatkowo faktycznie chyba coraz częściej odwiedzany jest Facebook. A szkoda. Polecam przygotować zestawy leszczowe, zaopatrzyć się w dendrobene i korzystać z plaży. W dzień Leszcz a wieczorem Fląderka. Latem problemem jest znalezienie bezludnego miejsca na plaży. Powodzenia i pochwal się wynikami.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
Za tę wiadomość podziękował(a): poul79
Time to create page: 0.113 seconds
{nomultithumb}

wspolpraca

{nomultithumb}

propozycje

{nomultithumb}

reklama

{nomultithumb}

kontakt

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (tzw. ciasteczka) i inne technologie m.in. w celach statystycznych. Korzystając z tej strony bez zmiany ustawien przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia. Aby dowiedziec sie więcej, w tym jak zarzadzac plikami cookies - kliknij.

Akceptujesz pliki cookies na tej stronie.

EU Cookie Directive Module Information