Warning: Declaration of YtUtils::resize($image, $width, $height, $mode = 'stretch', $image_type = NULL) should be compatible with YTools::resize($image, $width, $height = NULL, $config = Array) in /home/kropek/ftp/surfcasting25/plugins/system/sjcore/core/ytools/ytools.php on line 768

Warning: Declaration of JParameter::loadSetupFile($path) should be compatible with JRegistry::loadSetupFile() in /home/kropek/ftp/surfcasting25/libraries/joomla/html/parameter.php on line 388

Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/kropek/ftp/surfcasting25/libraries/joomla/application/application.php on line 481
surfcasting - wedkarstwo brzegowo plażowe-morskie - Surfcasting.pl - Topic: żyłka czy plecionka (4/4)
Logowanie
Polish English German Russian

Warning: preg_replace_callback(): Compilation failed: invalid range in character class at offset 18 in /home/kropek/ftp/surfcasting25/components/com_kunena/views/common/view.html.php on line 309

Warning: Attempt to modify property 'Array' of non-object in /home/kropek/ftp/surfcasting25/libraries/joomla/registry/registry.php on line 342

TOPIC: żyłka czy plecionka

żyłka czy plecionka 5 years 6 months ago #5575

• marbed82
  • marbed82's Avatar
  • Złoty forowicz
  • Thank you received: 96
kolego dołóż 30 zł i kup tą plecionkę: www.belonka.pl/plecionka-mikado-nihonto-...-14-0-50mm-300m.html
ta co Ty napisałeś to taki sznurek (ale spoko też się nada, sam używałem), a ta co Ci podałem wyżej to niby powleczona silikonem i jest gładka w dotyku (jak żyłka). obecnie używam i jest między nimi różnica, oczywiście na plus dla tej drugiej.
p.s. z tego co pisałeś to już lepszym rozwiązaniem będzie połączenie przyponu konicznego 0,28 - 0,60 mm niż samej żyłki 0,5 mm (powstanie spory węzełek). najlepiej dokup plecionkę 0,25 - 0,30 mm (z tańszych, np. tą co podałeś) i będziesz miał fajny zestaw. przy takim zestawie włożysz mniej wysiłku w rzut, a odległości będą porównywalne z tym,i co miałeś wcześniej (jak nie lepsze).
p.s. nie 30 zł, a 23 zł :) .
a i pamiętaj zabezpieczyć palca w przypadku korzystania z plecionki ;)
Last Edit: 5 years 6 months ago by marbed82.
The administrator has disabled public write access.

żyłka czy plecionka 5 years 6 months ago #5576

• rufio20
  • rufio20's Avatar
  • Senior forum
  • Thank you received: 13
rzeczywiście octa nihonto podbiła w tym roku całkowicie rynek jako plecionka 8-splotowa jest jedną z najtańszych na rynku jedyny jej minus jaki zauważyłem to szybko traci kolor, ale sprzedajemy tego w setkach sztuk i nie ma żadnych zażaleń.

żyłka czy plecionka 5 years 6 months ago #5578

• Arturo
  • Arturo's Avatar
  • Złoty forowicz
  • Thank you received: 81
marcinski - bardzo dobry wybór ze średnicą pletki. Ja w tym sezonie zszedłem jeszcze niżej czyli do 0.10 i chyba jest jeszcze lepiej, ale to chyba ze względu na lepszą pletke niż zeszłoroczna. Bardziej gładka, równa, cicha, no i 0.10 to faktycznie 0.10 aniżeli inne średnice.

Jeśli chcesz aby wezeł główna/strzałówka był jeszcze mniejszy niż w przypadku z żyłką, użyj ponownie pletki (0.3 np) jako strzał. Węzeł jest naprawde minimalny.

żyłka czy plecionka 3 months 2 weeks ago #10587

• domeldoom
  • domeldoom's Avatar
  • Świeżak
Ryszard wrote:
Witam
nastepnie wiąże żyłkę tak jak na haczyku
Cześć,
jaki to dokładnie węzeł?
Taki?

pzdr,
Tomek
Attachments:

żyłka czy plecionka 3 months 4 days ago #10588

• danielx74
  • danielx74's Avatar
  • Młodszy forowicz
  • Thank you received: 3
Do czego potrzebujesz węzeł? Co chcesz połączyć?

żyłka czy plecionka 2 months 4 weeks ago #10590

• domeldoom
  • domeldoom's Avatar
  • Świeżak
danielx74 wrote:
Do czego potrzebujesz węzeł? Co chcesz połączyć?
Strzałówkę z plecionki z żyłką.
Mam już, ale jak coś masz to wstaw.

żyłka czy plecionka 2 months 4 weeks ago #10591

• Roblas
  • Roblas's Avatar
  • Młodszy forowicz
Strona 15, w temacie Wasze zestawy Kolega Szymi wstawił instrukcję węzła który fantastycznie się sprawdza do łączenia strzałówki. Ja aktualnie mam plecionki połączone z żyłkowymi przyponami strzałowymi.
Time to create page: 0,000 seconds

Wiadomości prywatne

You are not logged in.

Ostatnio na forum

0 Posts

Recent Posts

No Posts
0 Topics