Polish English German Russian
Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie

TEMAT: Tripody

Tripody 3 miesiąc 1 tydzień temu #10528

• danielx74
  • danielx74 Avatar
  • Świeżak
  • Otrzymane podziękowania 2
  • Oklaski: 1
Temat sprzętu to temat rzeka. Używam obecnie takiego niebieskiego tripodu.
Na plus - w stosunku do podpórek daje lepsze podparcie wędkom, lepiej widać brania, dwie wędki obok siebie dają punkt odniesienia przy obserwacji szczytówek,
Na minus - waży więcej niż podpórki, jest dużo niższy niż najlepszy tripod Daiwy, ma płytkie górne uchwyty i jest ryzyko wypadnięcia wędki przy dużym wietrze. Mi akurat się to jeszcze nie przytrafiło.
Co do podpórek ze zdjęcia. Na pewno będą sztywniejsze niż rury PCV, mają możliwość regulacji wysokości mocowania wędki, są lżejsze od tripodu. Nie kosztują majątku i wg mnie warto w nie zainwestować.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Tripody 3 miesiąc 1 tydzień temu #10529

• janusz
  • janusz Avatar
  • Świeżak
  • Otrzymane podziękowania 1
  • Oklaski: 0
Używam jednego i drugiego ale częściej jestem nad wodą, podpórki zabieram tylko kiedy jest problem z transportem ,choć tripod mam budżetowy i w całości mieści mi sie do pokrowca.
Podpórki są praktyczniejsze ze względu mobilności (czasami szybka ewakuacja z plaży ) zmieścisz do pokrowca z wędkami

Tripody 3 miesiąc 1 tydzień temu #10530

• Roblas
  • Roblas Avatar
  • Młodszy forowicz
  • Oklaski: 0
Ja używam osobnych podpórek i jestem zadowolony. Przy PCV wędka praktycznie wisi na kołowrotku. Co do widoczności brań to i tak ustawiam je blisko siebie więc mam porównanie. No i o ile się nie mylę 2 podpórki mniej kosztują niż najtańszy tripod.
Time to create page: 0.210 seconds
{nomultithumb}

wspolpraca

{nomultithumb}

propozycje

{nomultithumb}

reklama

{nomultithumb}

kontakt

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (tzw. ciasteczka) i inne technologie m.in. w celach statystycznych. Korzystając z tej strony bez zmiany ustawien przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia. Aby dowiedziec sie więcej, w tym jak zarzadzac plikami cookies - kliknij.

Akceptujesz pliki cookies na tej stronie.

EU Cookie Directive Module Information