Polish English German Russian
Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie

TEMAT: Tripody

Tripody 2 lata 7 miesiąc temu #9197

• Miki
  • Miki Avatar
  • Senior forum
  • Otrzymane podziękowania 11
  • Oklaski: 2
Na życzenie dolną listwę z kubkami można zrobić z aluminium a nie z nierdzewki ale zmieni to cenę.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Tripody 2 lata 2 miesiąc temu #9590

• Mały Michał b
  • Mały Michał b Avatar
  • Senior forum
  • Otrzymane podziękowania 4
  • Oklaski: 3
Władek TEAM-GRAUVELL

Tripody 2 lata 2 miesiąc temu #9591

• szymi
  • szymi Avatar
  • Ekspert
  • Otrzymane podziękowania 36
  • Oklaski: 5
Mam taki niebieski. Standardowo wędki są nisko, kąt wędek malutki, rozstaw wędek za mały ( 4,5m by się krzyżowały ), jakościowo porażka, plastikowe zakończenia śrub się kruszą, jako nowy i tak był chwiejny. Dokręcanie niewiele daje. Nazbierało się 6 przeróbek.
Na zdjęciu nie widać przedłużonych nóg przednich, podniesienia kielichów na szerszy profil wyżej. Teraz niby gra ale to i tak mega badziewie stojące w garażu.
Po dwóch pozostałych cudów się nie spodziewaj.

IMG_20170320_162122.jpg
Stowarzyszenie Surfcastingu "BAŁTYK"

Tripody 2 lata 2 miesiąc temu #9592

• Miro
  • Miro Avatar
  • Młodszy forowicz
  • Otrzymane podziękowania 8
Mały Michał b napisał:

Kolego polecam w 100% ten tripod jest stabilny i sprawdzony w bojach
allegro.pl/stojak-plazowy-team-daiwa-lon...est-i6728771799.html

Tripody 2 lata 2 miesiąc temu #9593

• szymi
  • szymi Avatar
  • Ekspert
Są dwa sensowne tripody na rynku. Ta droższa daiwa i grauvell. Daiwa dyskusyjna przy Twojej możliwej częstotliwości użytkownika oraz ciężki myślę że wieczny grauvell (osobiście przeliczyłem dawno temu i zrobiłbym go za tą cenę z węgla- myślę że wyszedłby o prawie 2 kg lżejszy)

Tripody 2 lata 2 miesiąc temu #9594

• spawacz
  • spawacz Avatar
  • Świeżak
  • Oklaski: 0
Cześć i czołem. Ja co prawda zaczynam przygodę z surfcastingiem ale jesli chodzi o tripody to widziałem nie jeden badziew za 150 zł. Taka porażka że szkoda gadać. Z tąd decyzja o bódowie swojego.
Plan mam taki żeby użyć albo alu albo nierdzewki i całosć z rurek. Rurki fi 25 i 22 x 1.5 mm jak z nierdzewki, a jak z alu to józ nawet i o 10 mm średnicą wieksze. Waga to jóż nie gra roli nawt i 10 kg problemu nie robi. Podstawa dolna z kielichami to 400mm jak i górne podpórki po 200mm na stronę).
Nie stety przyznam że mam mały problem ponieważ nie wiem jaka jest średnica kielichów bo ja bym chciał je zrobić z rury 50mm na wysokosć tak 60mm?? Oczywiście tripod regulowany a zatrzaski zrobione prostym sposobem na tzw motylki albo po staremu centralnie śruba na wylot? to do ogarnięcia.
Chciałbym poznać wasze opinie na ten temat i jak to możliwe dodatkowe porady i sugestie??
Z góry dziekuje i pozdrawiam

Tripody 2 lata 2 miesiąc temu #9595

• szymi
  • szymi Avatar
  • Ekspert
Zapytaj lepiej miejscowych wędkarzy co, po co i dla czego?. Oni znają lepiej warunki w jakich łowią od nas. Czy np. bez powodu ich wędki bardziej leżą niż wysoko stoją :)
Może to da Tobie lepszy obraz Twojego łowiska i stojaka.
Osobiście nie wyobrażam sobie sensowności robienia go tak jak opisałeś, śrubek i motylków w mroźne miesiące, metalowych kielichów w jakimkolwiek stojaku.
2 zatyczki haka holowniczego z samochodu z twardej gumy wystarczą. Są tanie i dla wędek bardziej przyjazne (otwór odprowadzający wodę oczywiście w rozsądnym miejscu)
Znalazło by się pewnie jeszcze coś.

Tripody 1 rok 3 miesiąc temu #10348

• Miro
  • Miro Avatar
  • Młodszy forowicz
  • Otrzymane podziękowania 8
Kolega poszukuje tripoda Daiwy taki jak w linku max-fish.pl/product-abk-2592-TDLBR2-1918...-STOJAK-PLAZOWY.html

Może ma ktoś na zbyciu lub wie gdzie można taki model kupić lub inny model w podobnych parametrach wysokościowych.
Time to create page: 0.594 seconds
{nomultithumb}

wspolpraca

{nomultithumb}

propozycje

{nomultithumb}

reklama

{nomultithumb}

kontakt

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (tzw. ciasteczka) i inne technologie m.in. w celach statystycznych. Korzystając z tej strony bez zmiany ustawien przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia. Aby dowiedziec sie więcej, w tym jak zarzadzac plikami cookies - kliknij.

Akceptujesz pliki cookies na tej stronie.

EU Cookie Directive Module Information