Warning: Declaration of YtUtils::resize($image, $width, $height, $mode = 'stretch', $image_type = NULL) should be compatible with YTools::resize($image, $width, $height = NULL, $config = Array) in /home/kropek/ftp/surfcasting25/plugins/system/sjcore/core/ytools/ytools.php on line 768

Warning: Declaration of JParameter::loadSetupFile($path) should be compatible with JRegistry::loadSetupFile() in /home/kropek/ftp/surfcasting25/libraries/joomla/html/parameter.php on line 388

Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/kropek/ftp/surfcasting25/libraries/joomla/application/application.php on line 481
surfcasting - wedkarstwo brzegowo plażowe-morskie - Surfcasting.pl - Topic: Pomoc w wyborze kompletu wędzisk i tripoda. (2/2)
Logowanie
Polish English German Russian

Warning: preg_replace_callback(): Compilation failed: invalid range in character class at offset 18 in /home/kropek/ftp/surfcasting25/components/com_kunena/views/common/view.html.php on line 309

Warning: Attempt to modify property 'Array' of non-object in /home/kropek/ftp/surfcasting25/libraries/joomla/registry/registry.php on line 342
  • Page:
  • 1
  • 2

TOPIC: Pomoc w wyborze kompletu wędzisk i tripoda.

Pomoc w wyborze kompletu wędzisk i tripoda. 2 years 4 months ago #10366

• WIESIEK
  • WIESIEK's Avatar
  • Świeżak
Witam,mam do Ciebie pytanko odnośnie Twojego pobytu w Rowach.
Na początku sierpnia będę 2 tyg. w Rowach i mam zamiar trochę połapać z plaży ,jak możesz to coś mi podpowiedz gdzie łapałeś ,jak daleko rzucałeś, jak duże ciężarki,na co łapałes i najważniejsze co Ci się
trafiło na kiju.
Czy dużo ludzi na plaży i w jakich godzinach łapałeś. Dużo pytań ale jak się jedzie raz na rok nad morze to chciało by się połapać.
Pozdrawiam.
The administrator has disabled public write access.

Pomoc w wyborze kompletu wędzisk i tripoda. 2 years 4 months ago #10370

• sander
  • sander's Avatar
  • Świeżak
  • Thank you received: 1
Czołem :)

Za dużo Ci nie podpowiem ponieważ doświadczenie w surfcastingu jest jeszcze u mnie szczątkowe. Do morza mam 600km więc łowię tylko przy okazji urlopu. Do tej pory używałem sprzętu "śródlądowego" tj. heavy feederów 390/150, kołowrotki shimano ultegra 5500, żyłka 0,25 jeśli dobrze pamiętam i strzałówka 0,30, ciężarki 100g z wąsami, zestawy z dwoma trokami po 30cm, na hakach dendrobena nr 3 w taśmie pva. Takim zestawem udawało mi się bez wchodzenia do wody łowić na 90m. Większość czasu łowiłem pomiędzy falochronami na wschód od ostatniego zejścia i tam złowiłem kilka ładnych leszczy. O dziwo nie trafiło mi się nic innego niż leszcze, żadnych płaskich itp... Później dowiedziałem się, że lepsze miejscówki mogą być jakieś 200m na zachód od ostatniego zejścia po ponoć falochrony chronione są betonową rafą i ryba ma utrudnione przejście. Nie udało mi się tego sprawdzić bo kiedy poszedłem na wskazaną miejscówkę było takie zielsko, że nie dało się łowić. Złowiłem kilka leszczy jak poniżej czyli dosyć już solidne były ;) Łowiłem w zasadzie przez cały dzień, gdy pogoda była w kratkę bo wtedy nie było ludzi w wodzie i na plaży było luźniej. Przy dobrej pogodzie zostaje Ci tylko wieczór/noc i wczesny ranek bo tłumy na plaży uniemożliwiają łowienie. Na przyszły wyjazd chcę już skompletować dedykowany sprzęt choć jak widać da się też improwizować :)

Last Edit: 2 years 4 months ago by sander.
The following user(s) said Thank You: WIESIEK

Pomoc w wyborze kompletu wędzisk i tripoda. 2 years 4 months ago #10372

• WIESIEK
  • WIESIEK's Avatar
  • Świeżak
Czołem ,dzięki za info zawsze to coś, ja sobie czytam i się nakręcam.
Ciekaw jestem czy można łapać po wschodniej stronie kanału bo mam nadzieję ,że tam może być mniej ludzi.
Jutro jadę po kij i kręciołek potem trochę duperel w sklepie Belonka i za 2 tyg do boju.
pozdrawiam.

Pomoc w wyborze kompletu wędzisk i tripoda. 2 years 4 months ago #10380

• sander
  • sander's Avatar
  • Świeżak
  • Thank you received: 1
Po wschodniej stronie kanału rozpoczyna się już Słowiński Park Narodowy i z tego co wiem to nie można tam łowić z brzegu.

Pomoc w wyborze kompletu wędzisk i tripoda. 2 years 4 months ago #10390

• WIESIEK
  • WIESIEK's Avatar
  • Świeżak
Sprawdziłem na mapce Parku i tak jest.
Na priwa coś jeszcze do Ciebie skrobnołem
  • Page:
  • 1
  • 2
Time to create page: 0,000 seconds

Wiadomości prywatne

You are not logged in.

Ostatnio na forum

1 Posts

Recent Posts

Warning: preg_replace_callback(): Compilation failed: invalid range in character class at offset 18 in /home/kropek/ftp/surfcasting25/components/com_kunena/views/topics/view.html.php on line 217
More
1 Topics