Polish English German Russian
Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie

TEMAT: Wyprzedaż garażowa

Wyprzedaż garażowa 1 tydzień 4 godzin temu #10493

• jaw.esox
  • jaw.esox Avatar
  • Świeżak
  • Oklaski: 0
Witam kolegów,

opróżniam garaż za zalegającego sprzętu i chętnie pozbędę się poniższego zestawu.
W razie potrzeby zdjęcia wyśle na priv. Kontakt pod numerem telefonu 605122118. Gdybym nie odbierał proszę o wysłanie sms. Oddzwonię.
~~
Grauvell Eclipse MT 100-200gr, waga 420gr, długość 4.15- topowy kij surfcastingowy, kilka razy nad wodą. Cena katalogowa ponad 700Euro. Sprzedam za 1999 pln. Na stanie dwie sztuki z dedykowanym sztywnym pokrowcem osobnym dla każdej wędki. Wędki spełnią wymagania najbardziej wymagającego łowcy.
www.waveinn.com/zeglarstwo-wedkarstwo/ve...-eclipse/136371578/p
addicted2angling.co.uk/2018/05/20/grauve...tix-eclipse-13-8-ft/

Tubertini Eurocasting 4.50m, max 150g, 3 szczytówki wymienne w komplecie, super kijek nowy nieużywany. Do łowienia ciężarami max 150g. W komplecie mam 2, ale jeden zostawiam sobie. Cena 350pln. W zestawie materiałowy pokrowiec. Super jakość wykonania kijka. Polecam.
www.waveinn.com/zeglarstwo-wedkarstwo/tu...ing-action/1326664/p

Mikado fishinder Telesurf 4.20m do 210g. Kijek nowy nieużywany. Jedna sztuka z metką producenta. Cena 150pln. Legenda wśród „przewoźnego segmentu”. Super sprawa na Bałtycką plażę na lato.

Devastator surf 4.0m (X2 marka RAVEN fishing). Ciężar wyrzutu 100-200g. Mam 2 używane kijki. Dosyć mocne. Nadają się zdecydowanie do łowienia dla początkującego. Sprawdzą się przy każdej pogodzie. Cena 150pln za kij. W zestawie materiałowe pokrowce. Przydadzą się komuś, kto chce zacząć przygodę z surfcastingiem, a nie dysponuje dużym budżetem.

Mikado FAN Idea 2.7m- ciężar wyrzutu do 300g. Wędka do łowienia dorszy. Mam 3 sztuki. Praktycznie nieużywane. Cena za sztukę 50pln.

Shakespeare Ugly Stick, 2.4m. Wędka spinningowa. Ciężar wyrzutowy 15-40gr. Wędka jeden raz nad wodą. W zestawie materiałowy pokrowiec. Cena 150pln.
Shakespeare Oberon Spin 2.4m. Wedka spinningowa. Ciężar wyrzutowy 5-25g. Wędka jeden raz nad wodą. W zestawie materiałowy pokrowiec. Cena 150pln.

Kombinezon Tubertini aquaTeck Pro. Rozmiar 2xl . Używany kilka razy. Kombinezon jest lekki i dobrze chroni przed wiatrem i deszczem. W zastawie spodnie na szelkach i kurtka. Cena katalogowa około 900 pln. Sprzedam za 399pln.
sport-fishing.pl/produkt/1172/komplet-aquateck-pro

Śpiochy neoprenowe ze skarpetkami Grauvell Trophy . Rozmiar L 42-43. Nówka nie używane. Trochę za małe dla mnie więc chętnie się pozbędę. Cena 250pln.
Ostatnio zmieniany: 1 tydzień 4 godzin temu przez jaw.esox.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Wyprzedaż garażowa 6 dni 5 godzin temu #10495

• jaw.esox
  • jaw.esox Avatar
  • Świeżak
  • Oklaski: 0
Tubertini Eurocasting sprzedane
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
Time to create page: 0.233 seconds
{nomultithumb}

wspolpraca

{nomultithumb}

propozycje

{nomultithumb}

reklama

{nomultithumb}

kontakt

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (tzw. ciasteczka) i inne technologie m.in. w celach statystycznych. Korzystając z tej strony bez zmiany ustawien przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia. Aby dowiedziec sie więcej, w tym jak zarzadzac plikami cookies - kliknij.

Akceptujesz pliki cookies na tej stronie.

EU Cookie Directive Module Information