Polish English German Russian
Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie
  • Strona:
  • 1
  • 2
  • 3

TEMAT: Niedzielny wypad na plażę

Niedzielny wypad na plażę 5 lata 10 miesiąc temu #1870

• Andreas
  • Andreas Avatar
  • Platynowy forowicz
  • Otrzymane podziękowania 166
  • Oklaski: 22
Może ktoś chętny na wspólne wędkowanie w niedzielne popołudnie i wieczór.....? Porzucamy trochę treningowo na początek,a potem zobaczymy czym nas Bałtyk obdarzy.A ,a ...kierunek na wschod od Wladka ....ups cos mi polskie znaki wcielo
Stowarzyszenie Surfcastingu BAŁTYK
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Niedzielny wypad na plażę 5 lata 10 miesiąc temu #1873

• piform
  • piform Avatar
  • Platynowy forowicz
  • Otrzymane podziękowania 310
  • Oklaski: 54
AndrzejW napisał:
.A ,a ...kierunek na wschod od Wladka ....ups cos mi polskie znaki wcielo

haha :woohoo: - bo żeś Andrzeju pisząc wielkie "A" wcisnął przez przypadek dwa klawisze - lewy Crtl i Shift razem i z automatu wyłączyłeś funkcję polskich znaków...taki myk, co to się czasami zdarza :P
No i pewno wiesz i już sobie poradziłeś - wystarczy ponownie razem te klawisze wcisnąć i już ok B)
Pozdro i pewno do zobaczyska na plaży...

Niedzielny wypad na plażę 5 lata 10 miesiąc temu #1874

• Andreas
  • Andreas Avatar
  • Platynowy forowicz
..OK już wszystko gra ... A o ile idzie o niedzielę to planuję wyjechać ok.14.00 także będę w Pucku koło 15.00, bo muszę wstąpić do brata w Darżlubiu na chwilę ,ale to się dokładnie zdzwonimy dziś wieczorem .Chcę jechać trochę wcześniej żeby spróbować makrozoobentosu ukopać :whistle:

Niedzielny wypad na plażę 5 lata 10 miesiąc temu #1875

• Arturo
  • Arturo Avatar
  • Złoty forowicz
  • Otrzymane podziękowania 81
  • Oklaski: 14
Uuuu Andrzeju, toś mnie zaciekawił tymi żyjątkami. Powiesz coś więcej, czego dokładnie będziesz szukał?

Niedzielny wypad na plażę 5 lata 10 miesiąc temu #1882

• Trebron
  • Trebron Avatar
  • Platynowy forowicz
  • Otrzymane podziękowania 206
  • Oklaski: 19
AndrzejW napisał:
..OK już wszystko gra ... A o ile idzie o niedzielę to planuję wyjechać ok.14.00 także będę w Pucku koło 15.00, bo muszę wstąpić do brata w Darżlubiu na chwilę ,ale to się dokładnie zdzwonimy dziś wieczorem .Chcę jechać trochę wcześniej żeby spróbować makrozoobentosu ukopać :whistle:

Andriu co ty za robale chcesz wykopac rozumiem powoje jkieś wieloszczety , czuje ja jakiś as w rękawie się kroi ;)
Kimki i Trebron syn i ojciec

Niedzielny wypad na plażę 5 lata 10 miesiąc temu #1883

• Andreas
  • Andreas Avatar
  • Platynowy forowicz
Nie chcę rozbudzać nadziei ...zanim szerzej o rzeczy napiszę sam muszę spróbować ...ot z rzetelności. Nie chcę siać mitów ... jak to mówią na wschodzie : pożyjem uwidim :blush:
Sprzęt ,choć prowizoryczny , przygotowany teoretyczne podwaliny położone czas sprawdzić rzecz "w praniu"

Niedzielny wypad na plażę 5 lata 10 miesiąc temu #1884

• marbed82
  • marbed82 Avatar
  • Złoty forowicz
  • Otrzymane podziękowania 96
  • Oklaski: 12
idąc tropem, wikipedia mówi nam: "Makrozoobentos – element bentosu, wodne zwierzęta bezkręgowe stosunkowo dużych rozmiarów. Do makrobentosu zaliczane są mięczaki, pijawki, skorupiaki, owady wodne: ważki, jętki, widelnice, chruściki, muchówki. Makrobentos wykorzystywany jest w biomonitoringu wód (rzeki, jeziora)", drugie pojecie jakie warto sprawdzić to samo bentos.
sam jestem ciekaw, którego robaka kolega AndrzejW będzie poszukiwał. jak najbardziej życzę sukcesu. za sam pomysł i kreatywność należą się brawa:).

Niedzielny wypad na plażę 5 lata 10 miesiąc temu #1887

• Andreas
  • Andreas Avatar
  • Platynowy forowicz
Cóż pomysł nie mój ale a z doświadczeń zachodnioeuropejskich wędkarzy.
Makro zoobentos to zwierzęta żyjące w bentosie o rozmiarach ciała pow. 1 mm .....ale o szczegółach wkrótce. Pisze większą "publikacje " gdzie chcę się podzielić zdobytą w temacie wiedzą i doświadczeniami .Nad tymi ostatnimi pracuję.
W krajach zachodnich surf opiera się na przynętach pochodzenia morskiego a my wykorzystujemy w tym celu wyłącznie mięso ryb morskich sporadycznie krewetki.Chcę spróbować to zmienić i namówić Was do poszukiwania przynęt morskich i wspólnego z nimi poeksperymentowania .Tym bardziej ,że jak ustaliłem w naszych wodach mamy ich nieprzebraną ilość.Może nieco wąskie spektrum gatunkowe ale za to ilościowo zasoby nieskończone i co ważne stosunkowo łatwo dostępne.
Ostatnio zmieniany: 5 lata 10 miesiąc temu przez Andreas.
  • Strona:
  • 1
  • 2
  • 3
Time to create page: 0.117 seconds
{nomultithumb}

wspolpraca

{nomultithumb}

propozycje

{nomultithumb}

reklama

{nomultithumb}

kontakt

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (tzw. ciasteczka) i inne technologie m.in. w celach statystycznych. Korzystając z tej strony bez zmiany ustawien przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia. Aby dowiedziec sie więcej, w tym jak zarzadzac plikami cookies - kliknij.

Akceptujesz pliki cookies na tej stronie.

EU Cookie Directive Module Information