Polska Szkoła Surfcastingu (PSS) to ogólnopolski projekt stworzony z pasji do wędkarstwa plażowego. Projekt stworzony z myślą o wszystkich miłośnikach, zapaleńcach i fanach surfcastingu, który zdobywa w naszym kraju coraz większą popularność.

Surfcasting to wyjątkowo popularna na świecie, metoda połowu ryb bezpośrednio z morskiej plaży. W związku z rosnącą popularnością w Polsce, wychodzimy naprzeciw zapotrzebowaniu dalszej promocji tej formy wędkarstwa, a także wsparcia merytorycznego oraz praktycznego dla wszystkich tych, którzy nie zetknęli się jeszcze z surfcastingiem, a chcą zrobić z nami swoje pierwsze kroki po plaży.

Szkoła Surfcastingu to projekt, który kierujemy także do tych, dla których wędkarstwo plażowe nie jest obce, ale chcą podnosić swoje wędkarskie umiejętności lub dzielić się swoją wiedzą. Liczymy na to, iż nasz projekt, a także działalność naszego zespołu, będzie dodatkowym impulsem do tego, żebyście spróbowali swoich sił w tej pięknej formie aktywnego, rodzinnego wypoczynku, a także na bieżąco doskonalili się.