North Sea Masters Belgium 2022

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest

Wreszcie udało się! Po przerwie spowodowanej pandemią COVID, w lipcu ubiegłego roku, udało się pojechać po raz kolejny, na jedne z najbardziej prestiżowych zawodów w wędkarstwie plażowym, organizowanych w Europie. Jak zwykle było bardzo intensywnie, dynamicznie. Pięknych ryb i pozytywnych emocji, nie brakowało.

Nie można się także powstydzić wyniku, bowiem w doborowej stawce prawie 73 par, które staneły na starcie tej dwudniowej imprezy, jeden z naszych zespołów – w składzie Steven Mason i Andrzej Jaworek – zajął 25 miejsce.

Jednym z kluczy, w osiągnięciu dobrego wyniku, było także szczęście w losowaniu plaż. Pierwszy dzień na plaży, był dosysć dynamiczny z mocnejszym falowaniem i właśnie ten dzień dał lepsze możliwości zawodnikom, którzy wylosowali plażę położoną w miejscowości Knokke. Niestety nie zaliczaliśmy się do tej grupy.

Drugi dzien to całkowita zmiana warunków, słabe falowanie i trudniejsze łowienie. W ostatnich 30 minutach drugiej tury, Steve i Andrzej łowią dwa piękne mullety. Jeden o długości 50cm, ktory pozwolił sie przesunąć w klasyfikacji zawodów. Jak się okazuje, nie można tracić nadzieji dopóty, dopóki „piłka w grze”.

Dodatkowych informacji oraz zdjęc z imprezy szukajcie na profilu organzatora i naszym profilu FB.

https://www.facebook.com/NorthSeaMastersBelgium

Dodatkowych materiałów, filmów, ciekawostek dotyczących wędkarstwa plażowego, szukajcie na naszych mediach społecznościowych. 

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest
Szkoła
Andrzej Jaworek

Poradnik surfmaniaka – odcinek 3

Zapraszamy do lektury trzeciego odcinka Paradnika Surfmaniaka, ktory przygotował dla Was zespół Polskiej Szkoły Surfcastingu. Materiał znajdziecie na stronie szkkoły klikając zakładkę Szkoła w menu głównym. Miłej lektury!

Szkoła
Andrzej Jaworek

Akademia rzutowca

Każdy wędkarz plażowy wie, że prawidłowo wykonany rzut, daje większe możliwości na złowienie ryby. Jeżeli chcecie się dowiedzieć  więcej, o technice rzutów w surfcastingu, a także zasięgnąć więcej praktycznych porad,

Szkoła
Andrzej Jaworek

Poradnik surfmaniaka – intro

W związku z tym, że oprócz nielicznych publikacji w prasie wędkarskiej, nie znajdziecie w sieci zbyt wiele materiałów, które pozwolą przestawić metodę surfcastingu w systematyczny i bardziej wszechstronny sposób, zespół

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *